שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

כמה מתווכים עובדים איתכם?

נכון לרגע זה, יש כבר כ 2000 מתווכים במערכת מכל רחבי הארץ, הכוללים מתווכים עצמאיים, משרדי תיווך גדולים וקטנים, זכייני רשתות תיווך בינ"ל ועוד..

אני יכול להכניס את נוסחי הסכם התיווך שלי?

בוודאי. FYY מאפשרת לך להכניס בקלות ובעצמך את נוסחי הסכם התיווך למערכת.

יש אפשרות להכין את הטופס מראש?

כמובן. כך כשתפגוש את הלקוח תשלוף את הטופס ותחתים אותו, דבר החוסך המון זמן ל 2 הצדדים. גם אם לא תכין את הטופס מראש, ייקח לכם כ- 15 שניות.

איך מחתימים במערכת?

יש 2 אפשרויות שניתן להחתים: הראשונה, הלקוח יכול לחתום במכשיר הנייד שלו מרחוק (חוסך המון זמן) וגם כשהוא נמצא לידך. השנייה, בהחתמה במכשיר שלך כשהלקוח נמצא לידך.

מה ייתן לי לעבור ל FYY?

שליטה, זה תמיד איתך. אתה לא צריך לחזור למשרד ולחפש בערימות בין הפנקסים. שקט נפשי, אם שכחת להחתים לקוח כי הפנקס לא היה עליך אתה עלול להפסיד הרבה מאוד כסף. אצלנו ב FYY אחרי שהלקוח חותם הוא מיד מקבל בדוא"ל/בסמס העתק של הטופס החתום. תחשוב איך אתה תצטייר בעיני הלקוח שלך.

למה לא להמשיך עם הנייר וזהו?

קודם כל, מי צריך ניירת כשכל העולם שלנו הופך להיות טכנולוגי והרבה יותר נוח. לא צריך לסחוב לכל מקום פנקסים שהרבה פעמים הולכים לאיבוד, מתקמטים ולא אסתטיים. לא צריך לדאוג להדפיס כל הזמן בבית דפוס פנקסים (זמן, כסף) ולא לדאוג למקום אחסון של הפנקסים במשרד כשאין כבר מקום במדפים. שנית, מול לקוחות או מתווכים אנחנו מצטיירים הרבה יותר יוקרתיים, מסודרים ורציניים ויש לנו שליפה, שליטה ומעקב בלחיצת כפתור.

אילו סוגי טפסים יש לכם?

ראשית, נסביר מה זה טופס. טופס זהו מסמך תבניתי המיועד לקליטת נתונים. שדות הטופס עשויים לאפשר כתיבת מלל חופשי או לחייב בחירה מתוך רשימת ערכים. טפסים משרתים מגוון שימושים משרדיים. בעת חתימה על הטפסים הדיגיטליים נוצרים הסכמים בין הלקוחות לבין המתווכים. הסכמים אלו כפופים לחוקי המדינה (חוק המתווכים) ויש להם משמעות כספית גדולה מאוד מבחינת 2 הצדדים. שנית, הטפסים הקיימים במערכת הם כלל הטפסים הקיימים בענף תיווך הנדל"ן: מתעניין, בעל נכס (מוכר/משכיר), בלעדיות, שת"פ בין מתווכים. כי אין תחליף להסכם כתוב!

איפה חותם הלקוח? בסלולארי?

נכון. או לחילופין בטאבלט. מה שהופך את העניין לעולם עשיר יותר באפשרויות, הרבה יותר יעיל, נוח ומסודר. יש דברים שבתקופת הנייר לא היו מתאפשרים כמו למשל שליחה מרחוק, הפקת דוחות.

מה זה FYY?

פנקס תיווך דיגיטלי המתקדם ביותר בישראל המשרת את כלל המתווכים בעולם הנדל"ן ומאפשר לך להחתים את לקוחותיך על הסכמי תיווך ביעילות, בקלות ובמהירות. + מערכת ניהול מתקדמת.
שינוי גודל גופנים